Get Adobe Flash player
  English   Deutsch
Seminer Kayıt Formu Site kayıt
 
SEMİNER DUYURULARIMIZ


18-19-20 Kasım Adana
TUNE® I-II SEMİNERİ
TUNE® I-II semineri 18 Kasım saat 19:00 da Adana Divan oteli Mesis salonunda "Nilgün Sarar ile Yaşama Ayarlan " konuşmasıyla başlayacaktır. Bu toplantıda TUNE® ve seminer programı anlatılacak ve aynı zamanda katılımcılar üzerinde canlı TUNE® şifa demosu yapılacaktır. Bu tanıtım toplantısı ücretsizdir ve herkese açıktır. Rezervasyon zorunludur. (0533 360 90 76)

TUNE® I-II seminer indirimli ücreti 01 KASIM 2016 tarihine kadar geçerlidir.  Ödemenizi yaptıktan sonra tarafınıza kayıt onayı ve katılım numarası email ile gönderilecektir. 

Seminere kayıt yaptırmak için lütfen sağ üst köşede bulunan seminer kayıt formunu doldurunuz ve ödemenizi lütfen seminer kayıt formunda gördüğünüz banka hesabına havale ediniz.T

Nilgün Sarar tarafından verilen TUNE® seminerlerinde kendinize ve başkalarına TUNE® seansı uygulama bilgileri öğretilir. Seminer bitiminde TUNE® Katılım Belgesi verilecektir. TUNE® uygulayıcıları hekim ya da diğer tıbbi pratisyen yetkisine sahip değildirler. Sağlık sorunlarını teşhis ve tedavi edemezler.
Nilgün Sarar, Türkiye ve Avrupa’da TUNE® Uygulayıcı Sertifikası verme yetkisine sahip tek vasıflı eğitmendir. TUNE® seminerleri süresince video kaydı ve fotoğraf çekimi yapılacak, görsel materyaller TUNE® internet sitesi ve tanıtımlarında kullanılacaktır.
TUNE® , Nilgün Sarar’ın tescilli markasıdır. Hiç bir şekilde kopyalanamaz, taklit edilemez, izin alınmadan kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır.


Bilgi için ofisimizi arayabilirsiniz.
Tel: 0212 287 70 83 - 0533 360 90 76
email: info@tunetolife.com

  
 


Tümünü Göster

 
      

 

 

TUNE® , Nilgün Sarar’ın tescilli markasıdır. Hiç bir şekilde kopyalanamaz ,taklit edilemez , izin alınmadan kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır