Get Adobe Flash player
  English   Deutsch
Seminer Kayıt Formu Site kayıt
 
SEMİNER DUYURULARIMIZ


TUNE® I-II
İSTANBUL SEMINERI
10 – 11 EKIM 2015
 
Seminer Yeri: LİMAK EURASİA LUXURY HOTEL
Adres: Rüzgarlı Bahçe Mah. Şehit Yüzbaşı Sinan Eroğlu cad. No:5
Kavacık - Beykoz KAVACIK /BEYKOZ / İSTANBUL
 
Tlf   : +90 216 680 42 00 (Pbx)  GSM: +90 530 342 43 84
 
 
TUNE® I-II semineri iki tam gün (10 Ekim Cumartesi - 11 Ekim Pazar )  saat 09:00 - 19:00  arası  sürer.Fiyatlara, seminer süresince verilecek 2 gün açık büfe öğlen yemeği, 4 çay/kahve molası ikramları dahildir. Açık büfe, vejiteryan yemek tercihlerine de uygundur. TUNE® I-II seminer indirimli ücreti 1300 TL dir ve son kayıt tarihi 11.Eylül 2015 dir. Bu tarihden sonra yapılan kayıtlarda seminer bedeli 1500 TL dir. Ödemenizi  yaptıktan sonra tarafınıza kayıt onayı ve katılım numarası email ile gönderilecektir.
Ödemenizi lütfen seminer kayıt formunda gördüğünüz banka hesabına havale ediniz.
 
Nilgün Sarar tarafından verilen TUNE® seminerlerinde kendinize ve başkalarına TUNE® seansı uygulama bilgileri öğretilir. Seminer bitiminde TUNE® Katılım Belgesi verilecektir. TUNE® uygulayıcıları hekim ya da diğer tıbbi pratisyen yetkisine sahip değildirler. Sağlık sorunlarını teşhis ve tedavi edemezler.  Nilgün Sarar, Türkiye ve Avrupa’da TUNE® Uygulayıcı Sertifikası verme yetkisine sahip tek vasıflı eğitmendir. TUNE® seminerleri süresince  video kaydı ve fotoğraf çekimi yapılacak, görsel materyaller TUNE®  internet sitesi ve tanıtımlarında kullanılacaktır. 

 

TUNE® , Nilgün Sarar’ın tescilli markasıdır. Hiç bir şekilde kopyalanamaz, taklit edilemez, izin alınmadan kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır.

 

Bilgi için ofisimizi arayabilirsiniz.

Merve hanım Tel: 0212 287 70 83

email: info@tunetolife.com 

 


Tümünü Göster

 
TUNE® by Nilgün Sarar
      

 

TUNE® , Nilgün Sarar’ın tescilli markasıdır. Hiç bir şekilde kopyalanamaz ,taklit edilemez , izin alınmadan kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır