…..hayatınızda kendinize bir güzellik yapmak istiyorsanız bir Tune® seansı deneyimi yaşayın

Uzun zamandır bir hayalim vardı.Oda ellerimle şifa vermekti.Uzun yıllar her fırsatta bunu dilemiş, hatta artık gerçekleşeceği ümidimi yitirmiştim. İlginç olan ise, dileklerimizin ne zaman ve nasıl gerçekleşeceğini hiçbirimizin bilememesi….

Hayat bazen elimizin ve kolumuzun bağlı kaldığını düşündüğümüz AN’da karşımıza efsane bir karakter çıkarır ve tüm dünyamız değişir…. !!! Ve bizim için zor dönem olarak nitelendirdiğimiz zamanlar ardında bize sunulan hediyeleri ile gelir …..

Bugün geçmişe dönüp bakınca herşey kalben ettiğim bir duamın , hayatımda kelebek etkisi yaratmasıyla başladı. Artık kendi farkındalık yolculuğuma çıkma vakti gelmişti. Öncelikle Saygı Değer Nilgün Sarar hocamla ardından onun öğretisi olan TUNE® ile tanışmam ve daha ileri giderek seminer eğitimine katılarak başka yaşamlara dokunmaya başlamam benim için olmasını düşlediğim güzel günlerden de ötesiydi….

‘ Dünya bizim onu düşlediğimiz gibidir ‘diyor Stefano D’Anna….Öyleyse aldığımız bir şifa seansı ile bedenimize atılan format bakış açımızı değiştirerek, fiziksel ve zihinsel yaşadıklarımızı değiştirme şansına sahip mi? Niyetlerimizin oluşunu hızlandırabiliyor mu? Benim hikayemde cevap EVET …

Hikayeye pat diye başlayacağım çünkü benim için de herşey öyle başladı.Çok büyük (gıda )hazım problemleri yaşamaya başlamıştım ve hiçbir şey yiyemez hale gelmiştim.Bütün bunlara ilave olarak durumum gün geçtikçe daha da ilerliyor, kilo veriyordum.

Sağlıksız, huzursuz ve mutsuzdum. Bir gün iyi, bir diğer gün gece yarıları ağrılar içinde uyanıp yine ne yedim de dokundu hesapları yapmaktan, kendi kabusumu yaşar hale gelmiştim. Bütün tıbbi tetkikler yapıldı ve belirgin bir sebep bulunamadı.Buna ilave olarak alternatif tıbba ve evrensel enerjiye ezelden beri olan saygımdan ve merakımdan bir yandan araştırmalarıma devam ediyordum. Çeşitli kitaplar okuyup, internette araştırmalar, değişik seans deneyimleri…. ama sanki hep birşeyler eksikti ….

Araştırma yaptığım günlerden birinde internette Nilgün hocama denk geldim ve ona ait tüm röportaj, yazılı döküman ne varsa okuyup inceledikten sonra hiç tereddüt etmeden sekreterinden randevu aldım. Dört seansın her birinde,  birbirinden farklı hisler yaşadığım seanslar deneyimledim. Mucizevi bir şekilde fiziksel olarak tamamen iyileştim, kendime dair değişik bir farkındalık yakaladım.

Seansları takip eden günlerde değişik güzel tesadüfler yaşadım. Nilgün hocamla sohbetlerimizin ardından kendi kitabı üzerinde bir süre çalıştık. Sonrasında seminerine katılıp Tune® öğrenmem bana bütün bunların bir tesadüf olamadığını ve yaşadığım rahatsızlığın sunduğu ödüller olduğunu hatırlattı. Bütün bu olanları yaşamış biri olarak herkese hayatınızda kendinize bir güzellik yapmak istiyorsanız bir Tune® seansı deneyimi yaşayın ya da Tune® semineri ne gidin diyorum. İnanın sizde benim gibi yaşadıklarınızın sonunda ne kadar isabetli bir karar aldığınızı fark edeceksiniz.

Unuttuğum özümü hatırlattığınız için ,hayatın içinde var olan güzellikleri yine yeniden görmeme yardım ettiğiniz için, çalışmalarınızı paylaşmaya layık bulduğunuz için, bilgi birikiminizi çekinmeden cömertçe paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum ,önünüzde saygı ve sevgiyle eğiliyorum.

Beni, bizi belkide birgün sizi saran ellere……

Enerjinin Efsane ismi Saygı Değer Nilgün Sarar Hocama saygılarımla ve sevgilerimle….

Pınar Pakakar  Berberoğlu – İstanbul

pberberoglu@yahoo.com