Şule Yalçın – Tune® ile tanışmam

Tune® ile sevgili arkadaşım Pınar Berberoğlu’nun bana övgülerle anlattığı ve daha sonra vesile olduğu, kıymetli Hocam Nilgün Sarar’ın 2017 tarihinde verdiği Antalya Tune® I-II Seminerinde tanıştım. Eğitimi tamamladıktan sonra hevesle ve merakla uygulamaya başladım.

  • Dört seans çalıştığım bir danışanım, seans sırasında bana şaşkınlıkla sanki belinde bir ameliyat yapıldığı hissi yaşadığını anlatmıştı.
  • Diğer bir danışanım, diş ağrısı nedeniyle seansa gelmişti. Seans bittiğinde; çenesinde yoğunluk ve basınç hissettiğini sanki dişçi koltuğunda oturduğunu ifade etmişti.
  • Dizlerinden ameliyat olması gereken bir başka danışanım dördüncü seansını da aldıktan sonra gittiği doktor muaynesinde, kendisine ameliyatın yapılmayacağı, dizlerinin iyi göründüğü ve ameliyattan vazgeçildiği söylendi.
  • Bağışıklık sistemindeki sorunun böbreklerine yansıması  ile kemoterapi gören başka bir danışanım, kendi isteği ile doktorunun kontrolünde kemoterapiyi bıraktı, beslenme alışkanlıklarını değiştirdi ve şu anda gayet iyi.

Sizlere sadece bir kaç seansımı özetledim. Ben ve danışanlarım Tune® şifasına defalarca ve istisnasız olarak tanık olduk. Çalışıyor. Bilinçli farklındalık hali yaratıyor. Sizi öze döndürüyor. Size gerekli olan kapıları açıyor. Tune® yaşamda ki ihtiyaçlarımızı anlama ve çözebilme farkındalığı getiriyor. Sizi parçası olduğunuz kaynakla buluşturuyor.

Her seans diğerinden farklı ve mucizelerle dolu. Tune® sayesinde başkalarına dokunuyoruz ve hikayelerinde aracı olarak yer alıyoruz. Bu duygu çok kıymetli. Teşekkürler Nilgün Hocam.

Şule Yalçın Açıl, Ankara

0530 641 87 93

schuleyalcin@gmail.com