Hatice Öznur Oğuzer / BALIKESİR

TUNE® ve SONRASI.. 
Yıllardır bu enerji (!) işlerine hep meraklıydım.. Çok önceleri Usui  Reiki  ile tanıştım ve uzun süre hayatımdaydı. 2012 yılından sonra enerjilerde farklılıklar olduğunu hissettiğim için yeni arayışlara girdim doğal olarak. Araştırmalarımın neticesinde Melek Koçluğu eğitimi aldım.. Bu eğitimden kısa bir süre sonra da TUNE®  eğitimine katıldım.

Son aylarda oldukça tempolu gidiyorum J Biraz deneyim kazandıktan sonra bunları paylaşmak istedim sizlerle;
 Şimdiye kadar 30 dan fazla kişiye TUNE®  seansı yaptım. Önce yakınlarıma tabii ki. Baktım güzel gidiyor, başladım benden seans almak isteyenlere uygulamaya. TUNE® enerjisi  ile birlikte oldukça kendimi daha da iyi hissediyorum. Endişelerimin tamamı gitti ki pek çok konuda ufak da olsa bazı endişelerim hep benimle birlikteydi. Çok daha sağlıklıyım ve keyifliyim. El parmaklarımdaki eklem ağrılarım, sol diz kapağımdaki yıllardır süren ağrı ve en önemlisi de nedense son aylarda haftada en az iki kere gelen migren ataklarım…belki farkında bile olmadığım başka şeyler.. gittiler 🙂 Sevgiyle gönderdik onları..
TUNE®  Seansı alan kişilerdeki geri bildirimler oldukça heyecan verici;
Bazı danışanlarım seans esnasında sürekli hareket ediyor.. eller, kollar havada dönüyor, parmaklar ya da bacaklar titriyor, bedenin pek çok yeri hareket ediyor.. bazıları da sakince yatıyor.. Ama sonuçta hepsi bir şeyler yaşıyor, belli etseler de etmeseler de.  Büyük çoğunluk enerjinin yarattığı etkiden bahsediyor ve şaşırıyorlar.. Bana neden böyle olduğunu sorduklarında ya da seans esnasında nelerin şifalandığını, rahatsızlıklarının geçip geçmeyeceğini  merak ettiklerinde; bilmiyorum diyorum. Tıpkı güzel öğretmenimiz Nilgün SARAR’ın söylediği gibi… 

Şifa her yerden gelebiliyor..Yapılan seansla danışanın neye ihtiyacı varsa o durum şifalanıyor.. Kişi ayarlanıyor..dengeleniyor..
TUNE®  Seansı esnasında pek çok danışanım kendilerini yatağa bir gücün bastırdığını, tüm bedenlerinde acayip bir ağırlık hissettiklerini söylüyorlar.. Hafiflik duygusu yaşayanlar da var.. Bedensel tepki verenlerin hepsi; kendi iradeleriyle bedenlerini hareket ettirmediklerini söyleyip, şaşkınlıklarını dile getiriyorlar;
 Bir danışanıma, ,babasını kaybettikten bir süre sonra TUNE®  uyguladım. Olayı kabullenmekte zorlanıyordu ve çok üzgündü..Seans esnasında özellikle kalp ve karın bölgesinde daha fazla yoğunluk hissederek çalıştım. Bir ara sakince ağladı ve bittikten sonra bir gücün tüm bedenini yatağa bastırdığını ve sanki karnının içinden dışarıya doğru bir şeylerin çekilip çıkarıldığını söyledi! Sonrasındaki günlerde çok daha rahattı..
Seans esnasında mor, beyaz ya da renkli  ışıklar görenler çoğunlukta.. Yapraklar, ağaçlar, değişik görüntüler, tanıdıkları-tanımadıkları insanların yüzlerini görenler, mutluluk ya da sıkıntı veya acayip bir rahatlık – gevşeme vb. pek çok şeyi hissedenler de var..
Uzaktan yaptığım çalışmalarda da hemen hemen aynı geri bildirimler oluyor. İlla aynı mekanda olmamıza gerek yok, TUNE®  uygulacısı arkadaşlarımın da bildiği gibi  danışanın başka bir şehir ya da başka bir ülkede olması fark etmiyor.
Şifa durumlarına gelirsek ; Seanstan sonra danışanların pek çoğu uzun zamandır ya da yıllardır kendilerini rahatsız eden, hatta uykudan bile uyandıran fiziksel ağrılarının  geçtiğini söylediler! Süper 🙂 Bu kişilerin bazıları tek seansta bunu yaşadı, bazıları ise 2. Ya da 3. seanstan sonra. Kemoterapi gören bir danışanım bana telefon açarak benden seans aldıktan sonraki aldığı  kemoterapi sonrasında, normalde hep yaşadığı olumsuzlukları  yaşamadığını (ağrılar, bulantı, ishal, sürekli yatma durumu gibi) kendini çok iyi hissettiğini belirtip, teşekkür etti .. TUNE®  seansından sonra kronik ağrıları geçenler, kendini çok daha keyifli hissedenler, öfke ve gerginliklerini üzerinden atanlar, çalıştıkları ortamla,  çevreleriyle, aileleriyle daha iyi ilişkiler içinde olanlar da oldukça fazla..
Bahçemdeki ağaçlara, çiçeklere yapıyorum, onlar bile güzelleşiyor, coşuyorlar 🙂
Seans uyguladığım kişilerle ilgili bir arşiv oluşturdum ve bunları takip edip, seans esnasını, geri bildirimlerini ve daha sonra beni arayıp bilgi verenleri (genelde hep güzel değişimler) not alıyorum.
TUNE®   enerjisini ve sağladığı güzellikleri çok  seviyorum…
Bu güzel enerjiyle bizleri buluşturduğu için çok teşekkürler sevgili Nilgün SARAR
SEVGİ VE IŞIKLA..
Hatice ÖZNUR OĞUZER
TUNE ®  I – II Uygulayıcısı
Gsm: 0505 713 94 36
email: hoznur@hotmail.com
Balıkesir