Sertifikalı Uygulayıcılar

Müge Yılmaz İnkaya

Müge Yılmaz İnkaya

Sertifikalı Uygulayıcı

Tune Adana Ofis

 

1975 Almanya Bayern/Oberfranken doğumluyum. Çevre mühendisliği bölümünden mezun oldum. 15 yaşında bazı spiritüel deneyimler yaşadım. Bunları daha iyi anlayabilmek için biyoloji, insan psikolojisi, davranış bilimleri, kuantum fiziği, astronomi ve uzay, bitkiler, nörobilim, ezoterizm, spiritüel yaşam, holistik şifa, eterik beden, enerji konularını araştırdım.

2009 yılında kızıma beyin kanamasına bağlı hemiplejik SP teşhisi kondu. Alternatif ve destekleyici tedavi yöntemlerini incelemeye başladım. Bu konularda alanlarının en iyilerinden eğitimler aldım. Her biri şifa yolculuğumda bana çok şey kazandırmasına rağmen, ne yazık ki hiçbirini uzun süreli uygulayamadım. Şifalanma süreci belli bir yerden sonra devam etmedi. Teknikleri içselleştiremedim ve başka arayışlara girdim.

Alternatif tıp ve destekleyici tedavileri araştırırken, Nilgün Sarar’ın televizyon programlarına denk geldim. Evrensel enerjiyi, insanları ve kendi yarattığı bir şifa sistemi olan TUNE® Ayar Tekniğini anlatırken çok şaşırdım. Açıkçası böyle birisini hiç beklemiyordum. Şifa ve enerji alanında 30 yıl çalışmış, araştırmış, çeviriler ve dünya genelinde seminerler yapmış bir insan nasıl olur da bu kadar alçakgönüllü, sade, kendinden emin ve rahat olabilirdi. En çok da TUNE®şifa tekniklerini egosunun önüne koyması beni çok etkilemişti. Eğitim aldığım ya da izlediğim hiçbir şifacıya benzemiyordu. www.tunetolife.com adresine girdim. Kasım 2016’da Adana semineri olacağını öğrendim. İkinci kez düşünmedim bile, kaydımı yaptırdım. Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi.

Eğitim sonrası hiçbir şey aynı olmadı. Dönüşüm başladı. Kızımda, bende ve çevremde. Çocuklarımın ısrarıyla bunu meslek olarak devam ettirme kararı aldım. Re-take eğitimimi Nisan 2019 da İzmir’de tamamladım. 3 senedir keyifle seans alan her bir danışanın büyük, küçük fark etmeksizin, bir parmak izi gibi kişisel Tune® dönüşümüne şahitlik yaptım. Farkındalık düzeyinde, bedende, zihinde, duygularında, işlerinde, ilişkilerinde, kariyerlerinde… Nilgün Hoca’mın izni ve desteği ile 3. Aşama olan Sertifikalı uygulayıcı ve seminer asistanı eğitimini alarak bu mucize tekniği mesleğim olarak seçtim ve  TUNE®ADANA ofisimde seanslara devam ediyorum.

Nilgün Hanım’ın hep üstünde durduğu gibi sonuç odaklı değil süreç odaklı olmak önemli bir fark yaratmaktadır. İstediğimiz anda ve alanda olmasa da ihtiyacımız olan anda ve alanda değişim dönüşüm yaşarız.

Dilek Es Çınarlı

Dilek Es Çınarlı

Sertifikalı Uygulayıcı

Tune İzmir Ofis

 

1974 İzmir doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme Fakültesi Mezunuyum.Her zaman araştırmacı ve sorgulayan bir kişiliğim olduğunu düşünmüşümdür. Spiritüel konular gençliğimden beri ilgimi çekerdi. 2009 yılında bir arkadaşımın beni Reikiyle tanıştırması benim açımdan sorgulamaların daha da derinleşmesine sebep olmuştu.Ta ki Tune ile tanışana kadar acabalar, nedenler, nasıllar kafamda hep soru işaretleri vardı. Tune ile tanışmam ise; kronik boyun fıtığının hayat standartlarımı düşürmesi ile oldu. Derken ilk şifa seansımı aldım ve o gece uzun yıllardan sonra normal yastık ile uyudum. İnanamadım ve ikinci şifa seansı için çok heyecanlıydım. Acaba bu seanstan sonra neler olacaktı? Seansın akşamı kol ve parmaklarımdaki uyuşmalar bitmişti. Tabi ki üçüncü seans ve Tune Ayar dan sonra her işimi kendim yapabiliyordum. Bende ki iyileşmeyi gören ailem ve arkadaşlarım bile müthiş şaşırmışlardı. İşte o zaman ben bunu herkesle paylaşmak istediğimi anladım ve seans aldığım arkadaşımdan bilgi edindim. Seminerler olduğunu ve sadece 1 hafta sonunu ayırıp bu uygulamayı kendine, ailene ve çevrene yapabilirsin dedi. Şu an yaşadığım kaliteli ve sağlıklı hayatın herkesin hakkı olduğunu düşünerek ilk seminer kaydımı yaptırdım.

Ve işte sonsuz saygı duyduğum Sevgili Nilgün Sarar ile tanışmam. Seminer sonrası her şey değişmişti sanki. Evet dedim zaten böyle olması gerekiyordu. Hayatın düzeni geri dönmüştü. Ruhsal, bedensel, zihinsel ve duygusal anlamda olması gereken düzen aktive olmuştu. Sonrasında ikinci ve üçüncü seminerler derken şu an Sertifikalı Tune Uygulayıcısıyım ve Seminerlerinde Nilgün Sarar’a Asistanlık yapıyorum. Profesyonel olarak İzmir’de Şifa ve Tune Ayar Seansları yapıyorum. Ve her seans sonrası kendimi inanılmaz mutlu, huzurlu ve yenilenmiş hissediyorum.