Seminerler

Sizi Neler Bekliyor?

TUNE®(Ayar) seminerleri, enerji ile şifalandırma konusunda  okuduğunuz, uyguladığınız, bildiğiniz ve gördüğünüz çalışmalardan farklı  gerçekleşen ve şifa konusunda size başka bir kapı açacak bir seminerdir.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Seminerlerimize katılmak isteyenler web sayfamızda bulunan seminer kayıt düğmesine basarak kayıtlarını yaptırabilir.  Seminer katılım ve diğer sorularınız için çalışma saatlerimizde ( 09.00 – 19.00 )  0212 2877083 ya da 0533 360 90 76 no.lu telefonlarımızı arayabilir, ya da info@tunetolife.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. 

Seminer içerik bilgileri, kaydınızı ve ödemenizi tamamladıktan sonra tarafınıza email yoluyla gönderilecektir.

Seminer katılımcı sayısı sınırlı olduğundan başvurular kayıt sırasına göre değerlendirilecektir.

Aktif seminerleri görmek için buraya tıklayabilir, seminerlerle ilgili bilgi almak için ise iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme

Nilgün Sarar tarafından verilen TUNE® seminerlerinde uygulayıcı olma bilgileri öğretilir. Seminer bitiminde TUNE® Uygulayıcı Sertifikası verilecektir. TUNE® uygulayıcıları hekim ya da diğer tıbbi pratisyen yetkisine sahip değildirler. Sağlık sorunlarını teşhis ve tedavi edemezler. Nilgün Sarar, Türkiye ve Avrupa’da TUNE® Uygulayıcı Sertifikası verme yetkisine sahip tek vasıflı eğitmendir. TUNE® seminerleri süresince video kaydı ve fotoğraf çekimi yapılacak, görsel materyaller TUNE® internet sitesi ve tanıtımlarında kullanılacaktır. TUNE®, Nilgün Sarar’ın tescilli markasıdır. Hiç bir şekilde kopyalanamaz, taklit edilemez, izin alınmadan kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır.

TUNE®   katılım belgesi almaya hak kazanmak için 2 günlük seminerin tamamında bulunmalı ve bitiriş sürecini gerçekleştirmelisiniz.

Seminer Aşamaları

TUNING (Temel TUNE®Aşaması): TUNE® seansının derinliğine giriş, frekanslara uyumlanma, değişim, yüksek bilgelikle güçlü bağlantı ve iletişim süreci, kişisel ve evrimsel gelişim.

FINE TUNING (Gelişmiş TUNE® Aşaması): Uygulayıcı olmanın ilk adımları, evrenin mükemmel ve sonsuz titreşimiyle kişinin çoklu alanlarda yeniden dengelenmesi ve yaşama ayarlanması.

Attunement - Sertifikalı Uygulayıcı & Asistanlık Semineri

  • TUNE® seminerlerinden en az 1-2 tanesine katılmış olmanız gerekir.
  • Herhangi bir TUNE® 1-2 seminerinde tekrar katılımcı olarak yer almış olmak.
  • En az 15 TUNE® şifa seansı ve 10 TUNE® ( Ayar) Seansı uygulamış olmak ve uygulama yaptığı kişileri isim ve adres bilgileriyle belgelemek.
  • Bu seminere katılmış olmak, 3 günlük seminerin sınavından yeterlilik alarak başarıyla tamamlamak.
  • Herhangi bir TUNE® I-II seminerine seçilmiş stajyer olarak katılıp, seminer programı dâhilinde verilen görevleri yerine getirmek ve Nilgün Sarar tarafından, yeterlilik ve uygunluk onayını almak.
  • TUNE® çalışmalarını uygulayacağı mekânın yeterliliğini ve uygunluğunu belgelemiş olmak . (mekânın resmi, masaj masası, telefon, adres vb.)

Yukarıdaki şartları yerine getiren ve Nilgün Sarar tarafından herhangi bir eksiklik görülmeyerek yeterliliği onaylanan kişiler, profesyonelce TUNE®seansı vermeye ve bu öğretiyi meslek olarak uygulamaya hak kazanırlar. TUNE® logosunu kullanarak kendi kartvizit ve tanıtım broşürü bastırabilir, kendi seanslarını pazarlayabilirler. Tanıtım toplantıları düzenleyip TUNE® hakkında 1 saatlik konuşma yapabilirler. Seans ücretlerinin belirlenmesi konusunda referans ve onay noktası Nilgün Sarar’dır.