Seminer Asistanları

Melike Karakaş

Melike Karakaş

Sertifikalı Uygulayıcı

İletişim Bilgileri

 

Balıkesir 1975 doğumluyum. Uzun yıllar farklı tıbbi sektörlerde satış sorumlusu olarak görev yaptım. Özellikle 2010 yılından sonra alternatif şifa yöntemlerine ilgi duymaya başladım. Görünenin ardındaki bilinmeyeni merak ettim. Bir çok şifa tekniğini inceledim.

Şifa ile ilgili sürekli bir şeyler okurken birdenbire farklı yayın ve tanıtımlarda karşıma Tune® Şifa Sistemi ve Nilgün Sarar çıkmaya başladı. Araştırınca ömrümde ilk defa bir şifa tekniğine mıknatıs gibi çekildiğimi hissettim. İlk eğitimimi Mart 2013 de İstanbul’da aldım. Elbette okuduğum yazılardan ve izlediğim videolardan tesirli bir çalışma olduğunu biliyordum. Ancak seminer ortamında gördüklerim, hissettiklerim ve de yaşadıklarım sonucunda aradığımı bulduğumu kalben biliyordum. Tune® adı geçen her yerde olmak istiyordum.

Sonrasında Nisan 2014 Retake Eğitimim ve 6 ay sonra Eylül 2014’de 3 yoğun gün süren Sertifikalı Uygulayıcı ve Asistanlık Eğitimini tamamladım.

Sevgili öğretmenim Sevgili Nilgün Sarar ile bu yolda yürümeye başladım.

Tune® Şifa Sistemi hayatımın merkezinde, bilinmezliklerle, süprizlerle doludur. Fiziksel şifalananlar, psikolojik olarak kendine gelenler ve yepyeni başlangıç yapan insanlarla dolu bir sarmal gibidir.

Benim için şifa kavramını bambaşka bir boyuta taşıyan, mucizeler yaşatan, zihinsel olarak asla etiketleyemeyeceğim ve teslimiyeti en güzel öğreten çalışmadır. Tune® da BEN yoktur……

4 yıldır İstanbul ve Balıkesir’ de profesyonel seans hizmeti vermekte ve Ankara, İzmir, İstanbul ve daha bir çok şehrimizde düzenlenen seminerlerimizde Asistan olarak görev yapmaktayım. Bütün seminerlerimizin bambaşka bir heyecanı ve rengi vardır. Meraklı, heyecanlı ve istekli gönüller ve kazanılan taptaze yürekler. Bütün seans ve seminerlerimiz ayrı ayrı güzeldir bizim için.

 

Dilek Es Çınarlı

Dilek Es Çınarlı

Sertifikalı Uygulayıcı

Tune İzmir Ofis

 

1974 İzmir doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme Fakültesi Mezunuyum.Her zaman araştırmacı ve sorgulayan bir kişiliğim olduğunu düşünmüşümdür. Spiritüel konular gençliğimden beri ilgimi çekerdi. 2009 yılında bir arkadaşımın beni Reikiyle tanıştırması benim açımdan sorgulamaların daha da derinleşmesine sebep olmuştu.Ta ki Tune ile tanışana kadar acabalar, nedenler, nasıllar kafamda hep soru işaretleri vardı. Tune ile tanışmam ise; kronik boyun fıtığının hayat standartlarımı düşürmesi ile oldu. Derken ilk şifa seansımı aldım ve o gece uzun yıllardan sonra normal yastık ile uyudum. İnanamadım ve ikinci şifa seansı için çok heyecanlıydım. Acaba bu seanstan sonra neler olacaktı? Seansın akşamı kol ve parmaklarımdaki uyuşmalar bitmişti. Tabi ki üçüncü seans ve Tune Ayar dan sonra her işimi kendim yapabiliyordum. Bende ki iyileşmeyi gören ailem ve arkadaşlarım bile müthiş şaşırmışlardı. İşte o zaman ben bunu herkesle paylaşmak istediğimi anladım ve seans aldığım arkadaşımdan bilgi edindim. Seminerler olduğunu ve sadece 1 hafta sonunu ayırıp bu uygulamayı kendine, ailene ve çevrene yapabilirsin dedi. Şu an yaşadığım kaliteli ve sağlıklı hayatın herkesin hakkı olduğunu düşünerek ilk seminer kaydımı yaptırdım.

Ve işte sonsuz saygı duyduğum Sevgili Nilgün Sarar ile tanışmam. Seminer sonrası her şey değişmişti sanki. Evet dedim zaten böyle olması gerekiyordu. Hayatın düzeni geri dönmüştü. Ruhsal, bedensel, zihinsel ve duygusal anlamda olması gereken düzen aktive olmuştu. Sonrasında ikinci ve üçüncü seminerler derken şu an Sertifikalı Tune Uygulayıcısıyım ve Seminerlerinde Nilgün Sarar’a Asistanlık yapıyorum. Profesyonel olarak İzmir’de Şifa ve Tune Ayar Seansları yapıyorum. Ve her seans sonrası kendimi inanılmaz mutlu, huzurlu ve yenilenmiş hissediyorum.