Butik Tune® Semineri

FARKLI BİR SEMİNERİ

 

Sevgili okurlarım,

Zor günler yaşıyoruz. Bunlar da geçecek. Nedir ne değildir belli olmayan ve en başta  sabır isteyen bir süreçteyiz. Merkezimize odaklanıp, korkuyu, endişeyi  kendimizden uzak tutmalı ve panikleyeceğimiz düşünceleri bırakmalıyız.

Corona virüsü hakkında çok şey duydunuz, okudunuz paylaştınız. Ben kendilerini yazılarıma, seanslarıma, seminerlerime davet etmek ondan bahsetmek istemiyorum.

Herhalde hepimiz kendimize göre yeni bir düzen getirdik hayatımıza. Eskisi gibi kelimesini sık sık kullanır olduk. – Eskisi gibi alışverişe gitmiyorum. – Artık eskisi gibi yemeğe çıkmıyoruz. Ve bu gibi bir çok değişimler, yasaklar ve mecburiyetler.

Ama önce sizi sonra beni sevindiren bir haber paylaşayım sizlerle. Bunca kaosa rağmen , seans almak isteyen, seminer tarihi soran , Tune® çalışmasından faydalanmak isteyen ve iç sesine kulak veren insanlardan çokça e-mail ve telefon aldım.

Nasıl yapabilirim diye düşündüm ve yeni bir konsept oluşturdum. Sınıfların sayısını küçültmeye ve daha sık aralıklarla seminer yapmaya karar verdim. Maksimum 6 kişinin katılacağı mini seminerler olsun dedim. Tabii daha yoğun olacak ve zaman  genişleyecek. Yani vaktimiz bol olacak ve her birinizle daha çok vakit geçireceğim. Öğrendiklerinizi tekrar etme zamanımız olacak. Az ve Öz bir çalışma diyebiliriz.

Bilmeyenler için Tune® zaten dokunmadan yapılan bir çalışma, corona var diye değil, hep dokunmadan bedene değmeden yapılan bir çalışmaydı. Halen öyle.

Ben online seminer vermeyi sevmiyorum. Çünkü seminerime katılanları birebir tanımak, yüzlerindeki mimikleri görmek, gözlerin ifadesini almak istiyorum.  Frekanslarını hissetmek ve verdikleri reaksiyonları takip etmek istiyorum. Nefes alıp verişlerini görmek istiyorum.

Şimdi nasıl katılacağım diyeceksiniz. İstanbul ‘da yapılacak bu seminerlere alternatif tarihler koyacağız. Burayı tıkladığınızda kayıt sayfasına geçeceksiniz. Orada istediğiniz hafta sonunu seçeceksiniz. Ödemesini yapacaksınız ve kaydınız tamamlanmış olacak. Eğer sınıf doluysa sizi bir sonraki tarihe götürecek. Ayrıca konuyla ilgili tüm sorularınızı  ofisimi arayıp hiç tereddüt etmeden sorabilirsiniz.   (0212 287 70 83 )

Her şeye rağmen hayat devam ediyor. Yeni hayat diyorum. Yeni yaşam tarzı. Ve o yüzden de Yeni Seminer. Yılmadan, korkmadan, kendimizi hapsetmeden yeniye ayak uydurmamız lazım. Farkındalığımız yüksek, yargısız, isyansız ama anda kalarak akışa ayak uydurmamız lazım. Bedenin bağışıklık sistemini güçlü, zihnimizi arındırmış, ruhumuza da yaradılışı hatırlatarak yaşamaya devam etmeliyiz. Bu mini seminerim hepinize çok iyi gelecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Yeni yaşama ayarlanmaya bekliyorum sizleri…

 

27.Ekim 2020

24-25 Ekim tarihlerinde düzenlediğimiz seminer çok güzel geçti. Katılımcı arkadaşlarım çok memnun ayrıldılar. Birinci güne başladığımız anın ilk dakikalarında bir katılımcı “hocam bu butik seminer oldu ” dedi. Bu fikir hoşuma gitti. Artık bu mini seminere butik Tune® Semineri diyoruz. Katılımcı sayımız 6 kişi ile sınırlı oluyor. Bir sonraki Butik Tune® da görüşmek üzere…

Sevgimle

Nilgün Sarar   

TARİHLER  

 

  • Sınıflar 6 katılımcı ile sınırlıdır.