Nilgün Sarar Kimdir?

TUNE®(Ayar) Seminerlerini Türkiye’ye taşıyan Nilgün Sarar, 33 yıldır enerji, şifa ve aydınlanma üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Enerji çalışmalarına 1987’de Berlin’de” Maharashi Transandantal meditasyon” ile başladı. 1992 yılında Reiki usta eğitmeni oldu. 2000 yılında Almanya-Berlin’de Clinic Hypnosis Practitioner (Klinik Hipnoz Uygulayıcılığı) ve Amerika Birleşik Devletleri – New Hamphire eyaletinde KRYON ekibinden Peggy Phönix Dubro’dan EMF Balancing Technique (Elektro Manyetik Alan Dengeleme Tekniği) usta eğitmeni, 2001’de Amerika Birleşik Devletleri – Hartford eyaletinde Vieanna Stibal’dan Theta Healing & DNA Activation (Teta Şifası ve DNA Aktivasyonu) eğitmeni, 2002 yılında Fransa-Paris’te Eric Pearl’den The Reconnection (Tekrar Bağlantı) ortak eğitmeni, 2005 yılında da Richard Bandler’dan Neuro Linguistic Programming NLP (Nöro Linguistik Programlama) lisanslı eğitmen sertifikalarını aldı.

The Reconnection (Tekrar Bağlantı) ile ulusal ve uluslararası platformda yüzlerce kişiye eğitmenlik ve seans yaparak şifa dağıtan Nilgün Sarar, uzun yıllar bu seminerlerin Türkiye temsilciliğini başarıyla yürüttükten sonra, 2011 yılı sonlarında, edindiği büyük bilgi birikimini yansıtarak geliştirdiği ve etkili bir şifa yöntemi olarak tanımladığı TUNE®(Ayar) seminerlerini dünya ile aynı anda Türkiye’de hayata geçirdi.

Almanya-Berlin’de ikamet eden Nilgün Sarar, TUNE®(Ayar) seminerlerini Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde gerçekleştirmektedir.

30 Senelik Tecrübe, Sayısız Referans ve Eğitim

NS logo-1