~Yaşama Ayarlan~ Nilgün Sarar’ın beklenen kitabı çıktı !

Nilgün Sarar’ın beklenen kitabı çıktı !  Tüm kitapcılarda ve online satışlarda…..

Öyle ya da böyle hayat devam ediyor. Yıllar içinde yaşam tarzlarından, değişen yaşam koşullarından, içinde yaşadığımız şehrin ve sorunların baskısından, ruhumuzun ve bedenimizin evrensel enerji kaynağıyla bağlantısı kopuyor.

İçimizde hep var olan sevgi, şefkat, hoşgörü gibi vasıflarımız tozlanıyor. Bunun sonucunda insan, ruhsal bir mutsuzluk, mutsuzluğa bağlı olarak da depresyon yaşıyor. Akabinde depresyondan ve zor yaşam şartlarından kaynaklanan rahatsızlıklar, şikâyetler çoğalıyor…

Bir nevi fabrika ayarlarımız bozuluyor.

Ama hayatla ilgili en güzel şey; her zaman değişebilir, büyüyebilir ve iyileşebilir olduğumuz. Biz, hatalarımızdan ve geçmişimizden ibaret değiliz. Yaşama yeniden ayarlanabilir, bedeni, ruhu ve kaybolan enerjiyi geri kazanabiliriz. Bir başka deyişle; bedenimizi güçlendirebilir, zihnimizi berraklaştırabilir, farkındalığımızı ve öz güvenimizi yükseltebiliriz.

Otuz senelik bilgi birikimim ve deneyimimle geliştirdiğim Tune® çalışmamı, emeklediğim günlerden koşmaya başladığım zamanı paylaşmak arzusuyla sunuyorum sizlere bu kitabımı. Makyajsız. Abartısız. Sade. İddasız.

Kim bilir belki sizin de bir ayara ihtiyacınız vardır.

Karar sizin!

Sevgilerimle…

Nilgün Sarar